Jedyny człowiek, któremu zazdroszczę, to ten, który nie był jeszcze w Afryce. Ma tyle do zobaczenia!
Richard Mullin

Girls in Pearls & Wacuś

Tegoroczna edycja rajdu off road „Rhino Charge” odbędzie się 31 maja. AFRICA line dziesiąty raz z rzędu wspiera finansowo tą wspaniałą inicjatywę! Jest to jednodniowy rajd samochodowy rozgrywany na bezdrożach Kenii. Mamy tam swoich faworytów „Girls in Pearls”. Dziewczyny w Perłach to księżniczki Sapieżanki, które startują w swoim legendarnym Land Roverze z 1956 r. zwanym „Wacusiem”. Dokładna trasa rajdu znana jest dzień przed startem, co potęguje emocje wśród startujących ekip, złożonych często przez europejskie rodziny arystokratów.

Ten charytatywny rajd ma już 26 lat oraz imponujące rezultaty na koncie : wsparcie Fundacji Rhino Ark, która od ponad 30 lat ratuje i wspomaga zagrożone afrykańskie ekosystemy, budowę instalacji wodnych, bram i studni dla szkół. W czasie ostatniej edycji organizowanego w ramach fundacji rajdu off road „Rhino Charge” zebrano ponad 10 mln dolarów, dzięki którym m.in. czarne nosorożce i słonie afrykańskie wciąż pozwalają nam cieszyć się swoim majestatem.

 

Zapraszamy Państwa do wsparcia finansowego tej pięknej inicjatywy i jej polskiego akcentu, czyli „Girls in Pearls”.

Istnieje także możliwość wyjazdu oraz obserwacji na żywo zmagań zawodników! Uczestnictwo jest nie tylko okazją do świetnej zabawy, spotkania ciekawych i często wybitnych ludzi, ale także poparciem dla idei, poważnym źródłem finansowania ochrony środowiska i umożliwienia zgodnego współżycia ludzi z przyroda. Chętnie przygotujemy dla Ciebie i Twoich przyjaciół taki niepowtarzalny wyjazd.

Podróże na zamówienie

Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie indywidualny program podróży z Wilderness Safaris, zostaw nam swój numer telefonu lub napisz na info@africaline.pl.

© 2016 Africaline.