Afryka - adrenalina

Kilimandżaro - Machame Route

Kilimandżaro - Machame Route

Kenia, Tanzania 12 dni 6-10 osób 5100 USD

Okiełznać dziką Afrykę można tylko zdobywając jej najwyższy szczyt. Trekking na Kilimanjaro to nie tylko zmagania z wysokością i trudnymi warunkami, ale przede wszystkim walka z własnymi słabościami… Czy masz w sobie wolę zwycięstwa?

szczegółowy program

W cieniu Rwenzori

W cieniu Rwenzori

Uganda 17 dni 6-10 osób 6650 USD

Ekscytująca wyprawa, która w swoim programie łączy cztery największe pasje podróżnicze: safari na pełnej zwierząt sawannie, zdobywanie górskich szczytów, emocjonującą wizytę w dżungli oraz wodne szaleństwo na Nilu Białym. Czeka Cię podróż pełna adrenaliny!

szczegółowy program

Vanilla Sun

Vanilla Sun

Uganda 18 dni 6-10 osób 6750 USD

Wyprawa do Ugandy zachwyca oczy pięknymi krajobrazami i pobudza węch zapachem kawy, herbaty i wanilii. Zabierzemy Cię w podróż pełną przyjemnych doznań zakończonych dawką adrenaliny na rwącym nurcie Nilu Białego.

szczegółowy program

Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem

Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem

Kenia, Tanzania, Zanzibar 15 dni 6-10 osób 6650 USD

Podróż na Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem to potężne wyzwanie i esencja Afryki zamknięta w 15-dniowym programie na miarę prawdziwej przygody. Czeka Cię zdobywanie najwyższego szczytu kontynentu w towarzystwie jednego z najwybitniejszych polskich himalaistów - Piotra Pustelnika. Nie zabraknie także spotkań z afrykańską kulturą i przyrodą. Zapraszamy do Tanzanii!

szczegółowy program

Namibia Planeta Mars

Namibia Planeta Mars

Namibia, Botswana, Zimbabwe 18 dni 6-10 osób 5900 USD

Marsjańska czerwień to jedna z wielu barw, które będą towarzyszyć Ci podczas wyprawy Namibia Planeta Mars. Południowa część Afryki zachwyca krajobrazami pełnymi kolorów. To prawdziwy raj dla fotografów - nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu!

szczegółowy program

© 2016 Africaline.