Afryka - po raz pierwszy

Marzyłem o Afryce

Marzyłem o Afryce

Kenia, Tanzania 13 dni 6-10 osób 4850 USD

Spójrz na Afrykę okiem odkrywcy… Co widzisz? Ludy, które swoją siłę czerpią z życia w tradycyjnej harmonii z naturą, piaszczystą plażę nad oceanem, którego błękit stapia się z kolorem nieba, rozległą sawannę ciągnącą się po horyzont. Świat, w którym człowiek rywalizuje ze zwierzętami o prymat w otaczającej rzeczywistości… Odkryj go i spełnij marzenia o romantycznej Afryce z Twoich marzeń!

szczegółowy program

Kontrasty Afryki

Kontrasty Afryki

Malawi, Zambia 16 dni 6-10 osób 7750 USD

Kontrasty Afryki to wyprawa dla miłośników przyrody. W jednym programie połączyliśmy głęboką zieleń lasów z dynamicznym błękitem jezior i rzek. Zielony uspokaja, niebieski pobudza fantazję - dwie barwy splecione w harmonii, której doświadczysz tylko w Zambii i Malawi...

szczegółowy program

Bezdroża Afryki

Bezdroża Afryki

Kenia, Tanzania 17 dni 6-10 osób 6050 USD

Podróż dla miłośników przygody, pragnących poczuć klimat miejsc odludnych, dzikich i niedostępnych oraz zasmakować w kolonialnej atmosferze i historii Czarnego Lądu. Połączenie trekkingu, eksploracji oraz eleganckich lodgy i lokalnych atrakcji pozwoli Ci zebrać niecodzienne wrażenia z najbardziej charakterystycznych rejonów Afryki Środkowo-Wschodniej.

szczegółowy program

Turkusowe Serce Afryki

Turkusowe Serce Afryki

Malawi 13 dni 6-10 osób 5100 USD

Bezkresne przestrzenie bujnej zieleni, szklana tafla krystalicznego jeziora, górskie szczyty zderzające się z masywem białych chmur, podwodny świat błękitu ozdobiony wielobarwnością zamieszkujących go stworzeń... Jeśli tak wyobrażasz sobie idealne miejsce Twojego wypoczynku, musisz odwiedzić Malawi!

szczegółowy program

Tanzania Beauty

Tanzania Beauty

Tanzania, Zanzibar 14 dni 6-10 osób 5950 USD

Podróż, która ukaże Ci największe sekrety Tanzanii. Parki w południowej części kraju są dzikie i nieokiełznane, pełne muzyki buszu, ryku lwów i dziewiczej przyrody. Jeśli pragniesz poczuć wyjątkową atmosferę afrykańskiej sawanny, zobaczyć z bliska polujące drapieżniki lub podziwiać majestatycznie wędrujące stada słoni bez towarzystwa tysięcy turystów, “Tanzania Beauty” to podróż dla Ciebie!

szczegółowy program

© 2016 Africaline.