Afryka - trekking

Kilimandżaro - Machame Route

Kilimandżaro - Machame Route

Kenia, Tanzania 12 dni 6-10 osób 5100 USD

Okiełznać dziką Afrykę można tylko zdobywając jej najwyższy szczyt. Trekking na Kilimanjaro to nie tylko zmagania z wysokością i trudnymi warunkami, ale przede wszystkim walka z własnymi słabościami… Czy masz w sobie wolę zwycięstwa?

szczegółowy program

Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem

Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem

Kenia, Tanzania, Zanzibar 15 dni 6-10 osób 6650 USD

Podróż na Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem to potężne wyzwanie i esencja Afryki zamknięta w 15-dniowym programie na miarę prawdziwej przygody. Czeka Cię zdobywanie najwyższego szczytu kontynentu w towarzystwie jednego z najwybitniejszych polskich himalaistów - Piotra Pustelnika. Nie zabraknie także spotkań z afrykańską kulturą i przyrodą. Zapraszamy do Tanzanii!

szczegółowy program

W cieniu Rwenzori

W cieniu Rwenzori

Uganda 17 dni 6-10 osób 6650 USD

Ekscytująca wyprawa, która w swoim programie łączy cztery największe pasje podróżnicze: safari na pełnej zwierząt sawannie, zdobywanie górskich szczytów, emocjonującą wizytę w dżungli oraz wodne szaleństwo na Nilu Białym. Czeka Cię podróż pełna adrenaliny!

szczegółowy program

W poszukiwaniu zaginionej Arki

W poszukiwaniu zaginionej Arki

Etiopia 18 dni 6-10 osób 5550 USD

W 1981 r. amerykańskie kina podbił film o przygodach Indiany Jonesa - brawurowego podróżnika, poszukującego zaginionej Arki Przymierza. W Etiopii, gdzie kopia legendarnego artefaktu znajduje się w każdym kościele, poczujesz się jak bohater kinowego przeboju, odkrywający różnorodność tutejszej kultury i bogactwo przepojonej mistycyzmem historii.

szczegółowy program

Timkat - chrzciny Chrystusa

Timkat - chrzciny Chrystusa

Etiopia 17 dni 6-10 osób 6750 USD

W styczniu, gdy w Polsce temperatury spadają do kilkunastu stopni poniżej zera, ulice pokryte są śniegiem, a świąteczna atmosfera jest już tylko wspomnieniem, w ciepłej i suchej Etiopii trwają przygotowania do najważniejszego religijnego święta Timkat. Początek roku to Twoja szansa na przeniesienie się w tajemny świat etiopskiego chrześcijaństwa oraz dotarcie do Danakilu - najgorętszego miejsca na Ziemi.

szczegółowy program

© 2016 Africaline.