Informacje praktyczne

Przygotuj się do podróży

Informacje ogólne

Katalog podróży

CHCĘ JECHAĆ!

Zafascynowała Cię jedna z naszych propozycji czy masz własny pomysł na podróż? Skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 22 621 56 59) lub mailowo (info@africaline.pl).

KOSZTY I WYDATKI

Cena wyprawy obejmuje przeloty wewnętrzne, zakwaterowanie, transport w krajach docelowych, wyżywienie, opłaty w parkach narodowych i zwiedzanych obiektach, opiekę polskojęzycznego lub anglojęzycznego przewodnika oraz ubezpieczenie. Wliczone w cenę wyprawy ubezpieczenie AXA pokrywa koszty leczenia i natychmiastowej pomocy assistance do 30 000 EUR, NNW do 16 000 PLN oraz ubezpieczenie bagażu do 2 000 PLN. Ubezpieczeniem nie są objęte choroby przewlekłe. Dodatkowym kosztem są opłaty wizowe (wyszczególnione w sekcji informacje praktyczne) oraz opłaty za zakup pamiątek lub nadprogramowych usług oferowanych przez hotele (wskazanych jako „opcjonalne” w programie podróży). Ceny wyrażone w walutach obcych są przeliczane na PLN po kursach z tabeli https://www.ing.pl/kursy-walut

OPIEKA PRZEWODNIKA

Przewodnikami są eksperci z wieloletnim doświadczeniem w podróżowaniu i szeroką siecią kontaktów w miejscowym środowisku. To osoby biegle posługujące się językami obowiązującymi na terenie krajów, do których docieramy. W czasie wyprawy opiekun jest do pełnej dyspozycji uczestników.

PODRÓŻE NA ZAMÓWIENIE

Masz własny pomysł na podróż po Afryce z rodziną lub przyjaciółmi? Niezależnie od Twoich wymagań – sprostamy im. Wybierz atrakcje, które najbardziej Cię interesują. Prześlij do nas swoją listę, a my opracujemy Twój indywidualny program podróży.